Godziny otwarcia - Pon - Pt - 8.00-17.00

602-686-499 - Krzysztof (Szybki Kontakt)

Nasz zakład szklarski

Działamy w sektorze usług szklarskich. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie obróbki szklarskiej. Długoletni staż na rynku oraz stały zespół pracowników sprawił, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszą dewizą jest wysoka jakość, bo zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy.

Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła w tym:

 

W swojej ofercie posiadamy również bogaty asortyment: szyb, luster, blatów, dekorów, paneli szklanych, szkła lacobel, tablic szklanych, kabin prysznicowych i wiele innych. Wykonujemy druki na szkle oraz malowanie szkła. Jako jedna z nielicznych firm świadczymy usługi  z zakresu fusingu szkła.

W ostatnich latach szkło jest nie tylko bardzo modne, ale również uznaje się je za niedoceniony materiał budowlany. Czasy, w których szkło było wykorzystywane wyłącznie przy produkcji okien, minęły bezpowrotnie. Coraz częściej szkło znajduje zastosowanie przy okładzinach ściennych, w kuchni jako szklane panele kuchenne lub dekoracyjny lacobel. Szczególną popularnością cieszą się szklane drzwi przesuwane, które świetnie sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i biurze. Dzięki nim wnętrze zyskuje nie tylko nowoczesny wygląd, ale również lekkość. Obecnie każdy nowo powstający biurowiec w dużych miastach jest ze szkła, a to dlatego, że przeszklone i pełne światła budynki są bardzo reprezentacyjne.

Najwyższa jakość stosowanych materiałów i maszyn do obróbki szkła przekłada się zarówno na wysoki poziom świadczonych usług, jak i szeroką gamę dostępnych produktów, Nasza firma działa na terenie Krakowa i okolic. Wykonaliśmy setki projektów oraz świadczyliśmy usługi dla Klientów z takich dzielnic Krakowa, jak Podgórze, Grzegórzki, Stare Miasto, Czyżyny, Nowa Huta, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec i Dębniki.

Szkło to materiał ponadczasowy, uniwersalny i elegancki, dlatego doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną obróbką szkła w pełnym zakresie, zapraszamy do kontaktu. Działamy dla osób prywatnych oraz firm.

Formularz kontaktowy

Możesz zadzwonić pod numer 602-686-499 lub wysłać zapytanie


Jeżeli masz, dodaj koniecznie rysunki/plany/projekty potrzebne do wyceny
(dozwolone formaty: jpeg, png, jpg, gif, pdf)

Wpisz obok szklarz

Wyślij TERAZ aby uzyskać błyskawiczną wycenę usługi